5
Čvn

Proč se vydat na turnaj D+D REAL Czech Challenge Open 2013?

Odpověď na tuto otázku je mnohem komplexnější, než by se mohlo zdát. Zkusíme tedy vypočítat ty hlavní důvody, které by měly diváky přivést na Golf&Spa Kunětická Hora od 6. do 9.června.

 1. Povzbudit české hráče

Na turnaji D+D REAL Czech Challenge Open 2013 bude startovat 18 českých hráčů (11 profesionálů a 7 amatérů). Podívat se na naše kvalitní české hráče, jak obstojí v konkurenci profesionálů ze zahraničí, bude nesmírně zajímavé. Challenge Tour je měřítkem, se kterým se čeští hráči mohou poměřovat. A vzhledem k výsledkům z minulého roku je patrné, že zde je možno atakovat i místa nejvyšší.

 2. Vidět nastupující hvězdy

Víte, že turnajovou sérií Challenge Tour prošly takové hvězdy, jako například Ian Poulter, Martin Kaymer, Thomas Björn a další? Až budete za dva či tři roky sledovat v televizi prestižní světový turnaj, který vyhraje hráč XY, tak vy můžete říct: „Toho jsem před lety viděl na turnaji Challenge Tour na Kunětické Hoře – to ho ještě nikdo neznal!“

Ano – Challenge Tour připravuje mladé ambiciózní hráče na jejich kariéru mezi evropskou a světovou elitou. Co víte, možná že právě letošní vítěz bude jednou hlavním strůjcem vítězství v Ryder Cupu či na majoru.

 3. Podpořit turnaj

Co by to byl za turnaj, kdyby na něm chyběli diváci. I letos proto organizátoři připravili pro diváky řadu zajímavých akcí, které by měly zpestřit den strávený na golfu. K dispozici jsou prezentační stánky partnerských firem s bohatým výběrem zajímavostí, sobotní veřejná tisková konference s hráči a organizátory či autogramiáda vybraných profesionálů.

 4. Vstup zdarma

Znáte to pořekadlo, že za všechno se musí platit – na turnaji D+D REAL Czech Challenge Open tomu tak není! Vstupné je zdarma pro všechny příchozí.

 5. Přenos České televize

Chcete vidět svou tvář v záznamu České televize? Můžete! Na ČT Sport totiž budou ze všech důležitých událostí a soutěžních kol vysílány záznamy. A když se budete dobře dívat, tak sebe určitě zahlédnete!

Vrchol letošní profesionální sezóny v České republice je tady – turnaj D+D REAL Czech Challenge Open 2013 je otevřen pro všechny příchozí zdarma!

 

Na viděnou na Golf&Spa Kunětická Hora!