1
Čvn

Vyhrál Francouz Linard, Lukáš Tintěra si zahraje European Tour ve Vídni

Třetí ročník D+D REAL Czech Challenge vyhrál Thomas Linard. Podruhé za sebou triumfoval na Kunětické Hoře francouzský golfista. Je to jeho první vítězství na Challenge Tour. Převzal šek na 26 400 Euro, skleněný pohár a vína od společnosti Via Vini. Maximem Linarda bylo zatím páté místo v Keni. Po dnešku se posunul na páté místo celkového pořadí European Challenge Tour. Prvních patnáct získá na konci sezóny kartu na European Tour. Francouzský golf je na velkém vzestupu a potvrzuje to i aktuální pořadí na Challenge Tour. V první patnáctce jsou čtyři Francouzi.

Lukáš Tintěra skončil 46., což je nejlepší české umístění v tomto roce. Škoda poslední jamky, kde zahrál double bogey. Při vyhlášení dostal nejvíc cen. Za hole-in-one milionové hodinky Fréderique Constant od společnosti Time Trade a největší překvapení pro něho měl majitel promotérské společnosti Relmost Petr Dědek. Předal mu kartu na turnaj European Tour Lyoness Open příští týden nedaleko Vídně.

Poslední den přišlo na Kunětickou Horu velké množství diváků, kteří vytvořili výtečnou atmosféru. Děkujeme všem. Příští turnaj pořádaný Relmostem se hraje na slovenském hřišti Penati – D+D REAL Slovakia Challenge, bude premiérou Challenge Tour na Slovensku. Hraje se od 10. do 14. července, a pak vrchol roku. Turnaj European Tour D+D REAL Czech Masters na Albatrossu u Prahy od 20. do 24. srpna. Srdečně zveme!

Thomas_Linard_pohár

 

vítěz_Thomas_Linard

 

Thomas_Linard1

 

Thomas_Linard2

 

Foto: Ota Mrákota