27
Kvě

Auto a hodinky za hole-in-one

Speciální odměny čekají na hráče, kteří trefí hole-in-one. Bonusy jsou vypsány na dvou tříparových jamkách. Na 17. jamce se stejně jako loni hraje o nové auto. Partnerem 205 metrů dlouhé jamky je Auto Hybeš. Ve hře jsou klíčky od KIA Sportage za 720 tisíc korun. Na 8. jamce se bude hrát o hodinky Frédérique Constant za milion korun.

AUTO HYBEŠ s. r. o. sídlí v Dřenicích u Pardubic, působí úspěšně v oblasti prodeje nových vozů Škoda již od roku 1993.

Je autorizovaným dealerem značek Škoda a KIA. Nabízí kompletní prodejní a servisní služby. Od prodeje nových vozů, náhradních dílů a příslušenství až po karosářské a lakýrnické práce či přípravu vozu na STK. Zajišťuje výkupy ojetých vozů za hotové a na protiúčet.

V roce 2002 realizovali zásadní přestavbu a modernizaci autosalonu, díky níž získali zvýšenou kapacitu v prodeji nových vozů a vyšší komfort služeb.

Návštěvníci mohou v příjemném moderním prostředí nového autosalonu využít kromě samotného nákupu a servisu vozů ŠKODA a KIA, také mnoho doplňkových služeb, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy a mnoho dalších.

Navštivte nás osobně a budete jistě příjemně překvapeni naším ochotným a profesionálním personálem, který Vám vyjde vstříc při zkušební jízdě, koupi nebo prodeji nového a ojetého vozu, garanční či jakékoliv jiné servisní prohlídce.

Přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb při přímé spolupráci s námi.

Cesta k nám se vyplatí!

Auto_Hole-In_one1